KONST / Litografier / Färglitografi 14739186

nr 1473 9186

Jan Stenvinkel

(1933-1989), Sverige

Signerad, numrerad 15/60. Färglitografi. Bladets mått: 56x78, yttermått inklusive ram: 63x86 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 juni 2022
kl 20:39:43

Jan Stenvinkel

Läs mer om Jan Stenvinkel